Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski najpiękniejsze miasto świata

Utworzony przez W Staszek MCR, 1 marca 2012 r. o 08:17
A ja nie jestem za Grzybem anie nie jestem jemy przeciwny - to chodzi o miasto nie o włodarzy :P
 
A ja nie jestem za Grzybem anie nie jestem jemy przeciwny - to chodzi o miasto nie o włodarzy :P
Nadajesz się do leczenia w placówce zamkniętej.życzę zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Nadajesz się do leczenia w placówce zamkniętej.życzę zdrowia.  
  Gdyby się tak naprawdę przyjrzeć to każdy z nas się nadaje do leczenia w takiej placówce. Może właśnie w związku z tym lepiej się nie przejmować i nie przeglądać. Że zacytuję klasyka ... "Co spojrzę wstecz, ogromna, czarna plama. Co spojrzę przed siebie, twardy, zimny głaz.Byłem Faustem i byłem Prometeuszem, porównywałem pyłek wiedzy z wszechświatowym pyłem tajemnicy. I wydzierałem ogień niebu, aby go nieść swoim braciom." p.s. tęskni mi się, za międzyrzecką ziemią ... :(     "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończ Waść te mądrości i nie popisuj się przed małomiasteczkową widownią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O przepraszam - ale ta część widowni jest wielomiasteczkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest to o co chodzi i dlatego o to mniej więcej nie chodzi. Byłem wczoraj na ulicy Mrocznej - super. Wszystkie piękne promienie słońca są niedostępne. Lubie kolorowe karteczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy,że byłeś na uroczystości osiedłowo -  międzyblokowej z udziałem naszego Słońca z Tuliłowa.Czy tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska godajo co by z Taliłowa psa nawet nie brać bo wredny bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałem ze najlepiej brać z Halas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można też brać węgiel ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zbierać grzyby w tuliłowskim lesie.Ale podobno nic nie warte bo wszystkie zarobaczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można znaleźć kilka bez skazy ;), trzeba tylko dobrze poszukać ... ech gdzie ten zapał grzybiarzy, który był kiedyś ... Pewnie GMO wam się marzy, a prawdziwa sztuka obroni się sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejka co tam słychać w M-cu, czy dzieje się coś w związku z tym, że już jesień ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedzie kupa liści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że Grzegorz Lato był kiedyś w Miedzyrzecu ? Miał odsłaniać jakiś pomnik czy może kładkę ? Chyba roczniki "Grzegorz Lato jedna wielka piłka" cos o tym wspominały.
  Tak to prawda: zobacz tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejka co tam słychać w M-cu, czy dzieje się coś w związku z tym, że już jesień ?
  Pan Burmistrz znowu zadłużył miasto. Możemy poszczycić się ponad 20 mln długiem. Wszyscy radni nie popierają spłacania kredytu kredytem ale pomysł zadłużenia miasta przegłosowano. Stało się tak ponieważ większość radnych lub ich żony pracują w szkołach bądź urzędach i są na garnuszku Grzyba. Czasem nawet i radny i żona radnego pozostają całkowicie uzależnieni od pieniążków płynących z Urzędu Miasta.Tak jak w przypadku Roberta Matejka i paru innych. Więc boją się sprzeciwiać jego chorym pomysłom. Tak wybraliśmy i tak mamy. Radny nauczyciel lub urzednik to radny bezradny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może ja wystartuję w najbliższych wyborach ? Co wy na to ? Kto mnie poprze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIERDU PIERDU PIERDU !!!!!!!!!!!!!!!!
bolo=czopek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolo=czopek
teresa=teresa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Srać tej klice na grób!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie on się znajduje, czy chodzi Ci może o taki symbol ? Coś metafizycznego ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 35

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...